fbpx

Marka Stratejisti Haldun Yıldız HAKKINDA

1988 Düzce doğumlu olan Haldun Yıldız. Lise, öğrenimini Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde. Önlisans, Anadolu Üniversitesi Açık Ögretim İlahiyat Fakültesi. Lisans, öğrenimini ise OMÜ Üniversitesi Resim- İş Öğretmenliği Grafik Tasarım Anabilim Sanat Dalı. OMÜ Yerel Yönetimler’ de Yüksek Lisasını “TÜRKİYE’DE VATANDAŞIN GÖZÜNDE DEVLET ALGISI” tezi ile tamamlamıştır.

Çeşitli kurumlara danışmanlık yapan Haldun Yıldız, bazı ortak ajans girişimlerinde bulunmuş olup, Ayrıca dijital iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya gibi konularda şirketlere katkı sağlamak adına karadenizin tek dijital pazarlama ajansında görevini yapmaktadır.

Yıldız’ın ana çalışma konuları; Marka, Marka Stratejileri, Marka Danışmanlığı, Marka Hikayesi, Kurumsal Kimlik, İnteraktif Pazarlama, Sosyal Strateji ve Pazarlama’dır. Site Destek şirketinde Ajans Başkanı olarak görevine devam etmektedir. 2012 yılının Ekim ayından beri evli ve 1 çocuk babasıdır.

Marka İletişim Danışmanı | Görsel Yönetmen | Yazar | @sitedestek ; Ajans Başkanı, Markanızın potansiyelini açığa çıkaran stratejileri ile yaratıcı marka danışmanlık hizmetleri ile sizlerleyim…

#markadanismanı #markastratejisti #writer #brand #consultantlife

Benimle iletişim kurmak  isterseniz info@haldunyildiz.com mail adresini, 0507 127 00 57  veya
0850 840 80 45 numaralı telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı